Helista

+372 5628 5372

Saada kiri

info@puiduvennad.ee

Solar Ralf 37,5 m2

Auto varjualune Solar Ralf 37,5 m2

Solar Ralf auto varjualuse konstruksioon on valmistatud liimpuidust, kõik muu kasutatav puitmaterjal aga hoolikalt valitud põhjamaisest kuusest, et tagada parim kvaliteet ja kauakestev tulemus. Varjualune on mõeldud kasutamiseks kahele autole.

Kasutame Roofit.solar kaks-ühes katusemooduleid mis on hoolikalt valitud ja kõrgkvaliteetsetest materjalidest. Tulemuseks on äärmiselt kindel, kauakestev, kergekaaluline ja stiilne päikesemoodulitest katus. Moodulid ühendatakse 100% ilmastikukindlaks katusematerjaliks, mis peab vastu nii tormile kui ka lume raskusele. Katusepinna võimsus on 5,65 kW ning võimaldab aastas toota ligikautselt 5310 kWh.

Omaenese katusel toodetud päikeseenergia on palju odavam tavalise elektrivõrgu hindadest. Mida rohkem katus elektrit toodab, seda vähem tuleb osta elektrit võrgust. Tänu igakuisele raha kokkuhoiule elektri eest maksab päikesekatuse auto varjualune tehtud investeeringu tagasi ning hoiab sinu auto ilmastiku eest kaitstuna. Lisaks saate enda elektriautot alati TASUTA laadida!

Kui su katuse päikesepaneelid toodavad vajalikust rohkem energiat, saad ülejäänud elektri tagasi võrku müüa. Seda lisaraha võid omakorda talvekuudel ettemaksuna kasutada.

16500€

Transport ja paigaldus – küsi pakkumist! 

Laius

600 cm

Sügavus

625 cm

Kõrgus

330cm

Pindala

37.5 m2

Kandvad talad

Liimput

Sissepääsu laius

572 cm

Sissepääsu kõrgus

272 cm

Katuse materjal

Roofit.Solar Päikesepaneel

Katuse kaldenurk

10

Vali endale meeldiv katuse värv!

Juurde on võimalik tellida

  • Inverter
  • Elektriauto laadija
  • Elektritööd ja dokumentatsioon
  • Kogu puitmaterjali värvimist sobiva tooniga
  • Külg- ja tagaseinad

Otsaseina moodul

Külgseina moodul

Solar Ralf 37,5 m2 mõõtmed

Meie tooteid iseloomustab

Küsi meilt parimat pakkumist!